• Boğaziçi Düğün Salonu Temeli Atıldı
12 Şubat 2018

Boğaziçi Düğün Salonu Temeli Atıldı

Boğaziçi Belediyesi, beldenin önemli ihtiyaçlarından biri olan düğün salonunun temel atma törenini gerçekleştirdi. Törende konuşan Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, salonun sadece düğün salonu olarak değil çok amaçlı olarak da kullanılabileceğini ve 180 gün sonra faaliyete geçebileceğini söyledi.

Boğaziçi Belediyesi sosyal tesisler hamlelerine bir yenisini daha ekliyor. Beldenin önemli ihtiyaçlarından olan ve sosyal belediyecilik anlamındaki önemli hizmetlerden biri olan sosyal tesislerin temeli dün atıldı.Boğaziçi Belediyesinin çok amaçlı düğün salonunun temel atma törenine AK Parti Düzce İl Başkan Vekili Özgür Bergut ve yönetim kurulu üyeleri ile beldenin Belediye Başkanı İbrahim Ercan ve Koç İnşaat yetkilileri katıldı.

Bitirme süresinin 180 güne çektik”
Törende konuşan Ercan, böyle bir salonun beldenin önemli ihtiyaçlarından biri olduğunu kaydederek şu ifadelerde bulundu:“Temelini attığımız düğün salonu, çok amaçlı olarak kullanılabilecek. Müteahhit firmadan söz de aldık. 240 gün olan bitirme süresini 180 güne çektik. Bu noktada siyasi erkin gücü bizlere destek verdi. Özellikle İl başkanımız yönetimimizin itici gücü bu yatırımın yapılmasına vesile oldu.”AK Parti Düzce İl Başkan vekili Özgür Bergut ise, “ Bakanımızdan, milletvekillerimize, il başkanımızdan tüm teşkilatlarımıza kadar birlik ve beraberlik içinde hizmetin gelmesi için çaba sarf ediyoruz ve gayretlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.Konuşmaların ardından dualarla düğün salonunun temeli atıldı.