Boğaziçi Düğün Salonu Temeli Atıldı


Boğaziçi Belediyesi sosyal tesisler hamlelerine bir yenisini daha ekliyor. Beldenin önemli ihtiyaçlarından olan ve sosyal belediyecilik anlamındaki önemli hizmetlerden biri olan sosyal tesislerin temeli dün atıldı.Boğaziçi Belediyesinin çok amaçlı düğün salonunun temel atma törenine AK Parti Düzce İl Başkan Vekili Özgür Bergut ve yönetim kurulu üyeleri ile beldenin Belediye Başkanı İbrahim Ercan ve Koç İnşaat yetkilileri katıldı.

Bitirme süresinin 180 güne çektik”
Törende konuşan Ercan, böyle bir salonun beldenin önemli ihtiyaçlarından biri olduğunu kaydederek şu ifadelerde bulundu:“Temelini attığımız düğün salonu, çok amaçlı olarak kullanılabilecek. Müteahhit firmadan söz de aldık. 240 gün olan bitirme süresini 180 güne çektik. Bu noktada siyasi erkin gücü bizlere destek verdi. Özellikle İl başkanımız yönetimimizin itici gücü bu yatırımın yapılmasına vesile oldu.”AK Parti Düzce İl Başkan vekili Özgür Bergut ise, “ Bakanımızdan, milletvekillerimize, il başkanımızdan tüm teşkilatlarımıza kadar birlik ve beraberlik içinde hizmetin gelmesi için çaba sarf ediyoruz ve gayretlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.Konuşmaların ardından dualarla düğün salonunun temeli atıldı.


YIĞILCA İMAM HATİP LİSESİ İNŞAATINA BAŞLANDI


Proje Detayı: http://www.duzcekocinsaat.com/proje-35-yigilca_imam_hatip_lisesi.htmlÇİLİMLİ OTOGAR HİZMETE HAZIR


Proje Detayı: http://www.duzcekocinsaat.com/proje-32-cilimli_sehirler_arasi_otobus_terminali.html


DÜZCE OTOGAR AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR


Teslim edilen Düzce Terminali Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından açılması planlanıyor. Açılış günü bekleyen Düzce terminalini halkımıza hayırlı olmasını dileriz.

 

Proje bilgi: http://www.duzcekocinsaat.com/proje-30-duzce_belediyesi_sehirlerarasi_otobus_terminali.html


DÜZCE REHBERLİK ve ARAŞTIRMA MERKEZİ AÇILDI


Teslim edilen merkezin açılısı Düzce protokol üyeleri tarafından açılarak hizmet vermeye başladı. Proje Taahhüt ettimiz süreden önce tamamlayarak hizmete hazır hale getirildi.

 

Detaylı Bilgi: http://www.duzcekocinsaat.com/proje-31-duzce_rehabilitasyon_merkezi.htmlKOÇ KENT-3 ÇALIŞMALARI BAŞLADI


Proje Detayı: http://www.duzcekocinsaat.com/proje-34-koc_kent3.html


Çilimli Şehirler Arası Otobüs Terminaline Başlanmıştır.


16.11.2015 Tarihinde imzalanan sözleşme ile yapımına başlanan Çilimli şehirler arası terminali son hızla ilerlemeye devam ediyor. Çok kısa sürede temeli ve kaba inşaatı tamamlanan terminalin 120 gün gibi bir sürede bitirilmesi bekleniyor.


Koç Kent Cumayeri Yükseliyor


Koç Kent Cumayeri Projemizin yapımı sürüyor, projemiz ile ilgili detaylara ve güncellemlere ulaşmak için: http://www.kocbeton.com.tr/proje-29-koc_kent_cumayeri.html